Medarbetare Industrikomponenter AB, INKOM

Anders Blomqvist / Försäljning
Tågkomponenter

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 08
Mobil: +46 (0)72-2360310
Epost: anders.blomqvist@inkom.se

Jobbar främst med tåg och industriapplikationer, stor teknisk kompetens kombinerat med norrlänskt lugn.

Hannes Raudsepp / Försäljning
Industri-Ny Energi

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 07
Mobil: +46 (0)70-755 04 71
Epost:hannes.raudsepp@inkom.se

Skandinavien som arbetsområde. Lång erfarenhet av ljusbågar. DC Kontaktorer, strömmätning, strömförsörjning,

Jonas Falconer / Försäljning
Industri/Grossist

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 03
Mobil: +46 (0)70-344 70 40
Epost: jonas.falconer@inkom.se

Jobbar inom komponenter/säkerhet som Joysticks, fläktar, hinderljus, varningsljus/ljud och givare. Gedigen erfarenhet av komponenter i rörelse samt hinderljus.


Alireza Mousavi/Lager-Montage

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 02
Epost: alireza.mousavi@inkom.se

Lång erfarenhet av montering-produktion. Stor noggrannhet och härlig vilja.

Joachim Agbelin / Lager-Admin

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 09
Epost: joachim.agbelin@inkom.se

Lageransvarig som jobbar med stor noggrannhet kombinerat med lång erfarenhet av lager & ekonomisystem.

Jonas Brag / Tåg-Ny Energi

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 05
Epost: jonas.brag@inkom.se

Jobbar främst med strömförsörjning och kontaktorer samt tåg- applikationer.
Har bred kompetens relaterat till strömförsörjning samt moderna energiförsörjningslösningar.


Mikaela Surén / Ekonomi

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 06
Epost: mikaela.suren@inkom.se

Har lång erfarenhet av ekonomi/administration som vi tryggt kan luta oss mot.

Agneta Johansson / Order

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 00
Epost:agneta.johansson@inkom.se

Vår oumbärliga spindel i nätet när det kommer till order, ordererkännande och annan administration.

Erik Surén / VD-Försäljning

Tel.dir: +46 (0)8-514 844 04
Epost: erik.suren@inkom.se


 
 

Industrikomponenter AB, Inkom, levererar elektromekaniska- och elektroniska komponenter inom Norden till olika applikationer såsom: tåg, anläggningsmaskiner, militärt, marint, automationsutrustning och kranar. Vi arbetar med ledande internationella leverantörer och vi levererar inom hela Norden från eget lager i Kista.

Industrikomponenter AB
Österögatan 2, SE-164 40 Kista
Tel: +46 (0)8-514 84 400
Fax: +46 (0)8-514 84 401
E-post: info@inkom.se
Org.nr: 556111-8505